CROSS-COUNTRY

Sept. 5 4 p.m. Nemadji Invite (Carlton-Wrenshall, Cloquet, C-W/Floodwood, Esko)

Sept. 10 4 p.m. Hermantown Invite (Cloquet, Esko)

Sept. 12 3:30 p.m. Eveleth Lions A and AA Invitational (Carlton-Wrenshall, Cloquet, C-W/Floodwood)

FOOTBALL

Sept. 6 7 p.m. Barnum vs. ML-WR

Sept. 6 7 p.m. Carlton-Wrenshall at Isle

Sept. 6 7 p.m. Cloquet at Hermantown

Sept. 6 7 p.m. C-W at South Ridge

Sept. 6 7 p.m. Esko at Virginia

COLLEGE FOOTBALL

Sept. 7 7 p.m FDLTCC vs. Vermilion Community College

BOYS SOCCER

Sept. 5 5 p.m. CEC at Hermantown

Sept. 10 4:45 p.m. CEC vs. Hibbing-Chisholm

Sept. 12 7:30 p.m. CEC at Duluth East

GIRLS SOCCER

Sept. 5 5 p.m. Cloquet-Carlton at Bemidji

Sept. 5 7 p.m. Esko at Proctor

Sept. 7 3 p.m. Cloquet vs. Hermantown (at Proctor)

Sept. 10 4 p.m. Cloquet at Hibbing-Chisholm

Sept. 12 7 p.m. Cloquet vs. Two Harbors

SWIMMING AND DIVING

Sept. 5 5 p.m. CEC vs. Hibbing

Sept. 7 1 p.m. CEC at Superior Invite

Sept. 10 5 p.m. CEC vs. Proctor Hermantown

GIRLS TENNIS

Sept 7 9 a.m. CEC at Duluth Denfeld

Sept 9 4:15 p.m. CEC vs. Superior

Sept 10 4 p.m. CEC at Virginia

Sept 12 4 p.m. CEC vs. Eveleth-Gilbert

VOLLEYBALL

Sept. 5 7 p.m. Barnum vs. South Ridge

Sept. 5 6:30 p.m. Carlton vs. Silver Bay

Sept. 5 7 p.m. Cloquet at Eveleth-Gilbert

Sept. 5 7 p.m. C-W at Floodwood

Sept. 5 7 p.m. Esko at Two Harbors

Sept. 5 7 p.m. ML-WR vs. Cook County

Sept. 5 7 p.m. Wrenshall at McGregor

Sept. 6 5:30 p.m. FDL Ojibwe at Indus

Sept. 7 9 a.m. Barnum at Pine city Tournament

Sept. 9 7 p.m. Carlton vs. Duluth East

Sept. 10 7 p.m. Carlton vs. Esko

Sept. 10 7 p.m. C-W vs. Mountain Iron-Buhl

Sept. 10 7 p.m. ML-WR vs. Cloquet

Sept. 10 7 p.m. Wrenshall vs. Two Harbors

Sept. 12 7 p.m. Barnum at Two Harbors

Sept. 12 7 p.m. Carlton vs. Floodwood

Sept. 12 7 p.m. C-W vs. McGregor

Sept. 12 7 p.m. Esko vs. ML-WR

Sept. 6 7:15 p.m. FDL Ojibwe at Coon Rapids Invite

Sept. 12 7 p.m. Wrenshall at Silver Bay

COLLEGE VOLLEYBALL

Sept. 11 6:30 p.m. FDLTCC vs. Mesabi Range